Avecto oferuje najbardziej skuteczny i wszechstronny zestaw produktów w zakresie zapobiegania zagrożeniom urządzeń końcowych, wyróżniający się łatwą obsługą, elastycznością i zaawansowanymi zabezpieczeniami. Unikalne oprogramowanie Defendpoint firmy Avecto chroni komputery i serwery przed złośliwym oprogramowaniem i cyberatakami na urządzenia końcowe, kontrolując i usuwając prawa administratora (zarządzanie uprawnieniami- Privilege Management), dynamicznie uruchamiając zatwierdzone aplikacje (kontrola aplikacji- Aplication Control) i izolując zagrożenia (piaskownica-Sandbox). Pojedyncze rozwiązania bezpieczeństwa są skuteczne, jednak powiązane i wspierane przez zarządzanie przywilejami w jednym innowacyjnym rozwiązaniu, zapewniają nowy standard w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa urządzeń końcowych. Oprogramowanie Avecto's Defendpoint chroni obecnie ponad pięć milionów urządzeń na całym świecie przed ewoluującymi zagrożeniami cybernetycznymi. Avecto jest liderem rynku w dużym i szybko rozwijającym się sektorze Endpoint Security o wartości 3 miliardów USD.

Główna siedziba znajduje się w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Firma posiada również biura w Bostonie, USA, Melbourne, Australii i Frankfurcie w Niemczech.

Od 2018 roku Avecto jest częścią firmy BOMGAR.

 

 

border=      

Balabit jest wiodącym dostawcą rozwiązań klasy Priviledge Access Management (PAM) i Log Management, które pomagają firmom zmniejszyć ryzyko naruszenia danych związanych z kontami uprzywilejowanymi. Zintegrowane rozwiązanie PAM firmy Balabit chroni organizacje w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami wynikającymi z niewłaściwego wykorzystania kont uprzywilejowanych i wysokiego ryzyka. Rozwiązania obejmują zarządzanie uprawnieniami typu Privileged Session oraz Privileged Account Analytics, które razem pomagają organizacjom zapobiec, wykrywać i reagować na ataki obejmujące konta uprzywilejowane, w tym zarówno zagrożenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne. W połączeniu z wykorzystywanymi już w firmie pozostałymi narzędziami bezpieczeństwa, dzięki pakietowi Balabit do zarządzania dostępem, umożliwia elastyczne i skoncentrowane na pracownikach podejście do poprawy bezpieczeństwa, bez konieczności dodawania dodatkowych ograniczeń w stosunku do praktyk pracowniczych.

Założona w 2000 roku firma Balabit potwierdza swoją pozycję na rynku poprzez zabezpieczenie 25 firm z listy Fortune 100 i ponad 1 000 000 użytkowników korporacyjnych na całym świecie. Firma działa na całym świecie z biurami w Stanach Zjednoczonych i Europie, a także poprzez sieć partnerów handlowych.

Od 2018 roku firma Balabit została częścią firmy One Identity.

 

 

iDENprotect (były ApplyMobile) standaryzuje bezpieczeństwo w świecie cyfrowym dzięki połączeniu innowacyjności i integralności. Opatentowane rozwiązania iDENprotect są przeznaczone do integracji z różnymi platformami, w tym z laptopami, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, takich jak telefony i tablety. Klienci w tym spółki giełdowe, instytucje rządowe, branża obronna, wykorzystuje technologię iDENprotect w celu wzmocnienia bezpieczeństwa przy jednoczesnym jego uproszczeniu dla użytkowników, obniżenia kosztów i zwiększenia wydajności. Firma wywodzi się z Wielkiej Brytanii i posiada biuro w Finlandii. Cały zespół pochodzi z takich środowisk, jak usługi finansowe, instytucje rządowe, telekomunikacja i sprzedaż detaliczna.

 

  

     

Cryptzone jest firmą wywodzącą się ze Szwecji, której historia sięga 2003 roku, gdy stworzono pierwsze rozwiązanie do szyfrowania korespondencji mailowej. Najstarszym systemem w portfolio jest rozwiązanie AppGate SDP wywodzące się z przyłączonej firmy AppGate Network Security, którego pierwsze wdrożenie nastąpiło w 1997 roku. Jest to system gwarantujący bezpieczny dostęp do zasobów IT z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu i czasie bazując na roli użytkownika w organizacji. Poza systemem AppGate, Cryptzone oferuje SecuritySheriff - Data Loss Prevention oraz ComplianceSheriff - Website Compliance. 

Cryptzone jest częścią grupy Cyxtera Technologies.

 

 

Data-Warehouse GmbH została założona w 1995 roku przez dr Aleksander Loew. Firma specjalizuje się w tworzeniu wysokowydajnych systemów cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania informacją. Początkowo skupiała się wyłącznie na projektach wojskowych i zbrojeniowych i na potrzeby tych szczególnie wymagających użytkowników opracowała systemy gwarantujące bezpieczeństwo zasobów IT na najwyższym poziomie. W związku z nowymi zagrożeniami IT, a co za tym idzie rosnącym zapotrzebowaniem na zaawansowane technologie bezpieczeństwa na rynku cywilnym, powołano zespół dostarczający systemy dla rynku komercyjnego. Data-Warehouse jest Złotym Partnerem Oracle, członkiem: Sojusz dla Cyberbezpieczeństwa (Allianz für Cyber-Sicherheit przy BSI - Federalny Urząd Bezpieczeństwa w Technologiach Informatycznych), Niemieckiej Rady Cyberbezpieczeństwa (Cyber-Sicherheitsrat Deutschland e.V.), Niemieckiego Stowarzyszenia Przemysłu Zbrojeniowego i Bezpieczeństwa (BDSV). Tworzenie i rozwój systemów Data-Warehouse odbywa się wyłącznie na terenie Niemiec a centrala firmy znajduje się w Monachium.  

 

 

                                                                                                                               

Niemiecka firma DriveLock SE jest jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Dzięki rozwiązaniu DriveLock klasy end-point-security znana jest na całym świecie oraz szybko pnie się w rankingach Gartner’a. Rozwiązanie oferuje wyjątkową granularność i elastyczność w zabezpieczaniu i szyfrowaniu pamięci USB, dysków twardych (FDE) oraz innych nośników danych. Wraz z kompleksową ochroną aplikacji oraz zintegrowanym modułem antywirusowym DriveLock oferuje pełną ochronę przed ryzykiem utraty danych (DLP). System jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw a dzięki skalowalności jest również rozwiązaniem dla dużych firm i korporacji. Wszystkie zalety i cechy DriveLock w pełni wykorzystuje się w organizacjach gdzie wymagany jest najwyższy poziom bezpieczeństwa danych przy zachowaniu minimalnych nakładów administracyjnych. Siedziba główna znajduje się w Niemczech w Ludwigsburg a oddziały w: Austrii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. DriveLock oferuje swoje rozwiązania w ponad 30 krajach. 

 

 

                                                                                                                               

Immunity Systems to młoda polska, wysoce specjalistyczna firma zajmująca się pełnym spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT. Głównym atutem firmy jest zespół pasjonatów posiadających ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bezpieczeństwie IT ofensywnym oraz defensywnym w tym także implementacji systemów oraz weryfikacji poziomów zabezpieczeń systemów zaimplementowanych. Celem firmy jest udostępnianie klientom systemów oraz usług, które pozwolą zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa ich informacji oraz procesów biznesowych przy zachowaniu optymalnego poziomu poniesionych kosztów.

 

 

     

Historia Lieberman Software Corporation sięga 1978 r. kiedy to została założona jako firma konsultingowa. Pierwszy komercyjny produkt został dostarczony użytkownikom w 1994 roku. Kluczowym jednak był rok 2001, kiedy to firma stała się pionierem w zakresie Zarządzania Tożsamością Uprzywilejowaną (PIM – Privileged Identity Management) publikując pierwsze rozwiązanie w tym zakresie. Od tego czasu firma regularnie aktualizuje i rozwija rozwiązania stając się liderem na tym rynku. Obecnie firma posiada ponad 1200 klientów na całym świecie w tym ponad 40% firm z listy Fortune 50. Lieberman Software jest Microsoft Gold Application Development Partner, Oracle Gold Partner oraz HP Silver Business Partner. Siedziba firmy znajduje się w Los Angeles w Kalifornii, a biura i partnerzy handlowi zlokalizowani są na całym świecie. Wszystkie działania na rzecz rozwoju i testowania produktów odbywają się w Stanach Zjednoczonych.

Od 2018 roku Lieberman Software został częścią firmy BOMGAR.

    

 

Założona w 2000 roku, Swivel Secure jest pionierem w zakresie rozwiązań do zabezpieczania dostępu do sieci. Platforma wieloczynnikowego uwierzytelniania Swivel wraz z opatentowaną technologią One-Time-Code Extraction uznawana jest na świecie, jako standard w software’owej (bez tokenów sprzętowych) technologii uwierzytelniania.
Platforma została zaprezentowana po raz pierwszy w 2003 roku. Obecnie jest stosowana przez największe spółki tzw. blue chip, a także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz organizacje sektora publicznego. Klienci Swivel z ponad 35 krajów wykorzystują platformę do uwierzytelniania zdalnego dostępu do sieci biznesowych, wirtualnych desktopów i aplikacji opartych na chmurze. Według analityków firmy Gartner – Swivel oferuje najszerszą gamę platform i opcji wdrożeniowych. System zapewnia uwierzytelnianie przy użyciu: przeglądarki, aplikacji mobilnych, tokenów hardware'owych, SMS i interaktywnych kanałów tzw. Voice Response.
Rozwiązanie Swivel posiada akredytację CCTM i jest jedynym rozwiązaniem „bez-tokenowym” zatwierdzonym przez Microsoft dla środowiska Office 365.

 

  

Firma Yubico została założona w 2007 roku w Szwecji. Wyprodukowano wówczas pierwsze prototypowe urządzenia Yubikey zgodnie z misją zabezpieczenia wszechobecnych tożsamości internetowych. Yubico wyznacza nowe standardy bezpiecznego logowania w Internecie. Unikalny klucz USB i NFC oferuje jednoprzyciskowe silne uwierzytelnianie obsługując wiele protokołów uwierzytelniania dla wszystkich urządzeń i platform - bez dodatkowych sterowników i oprogramowania. Rozwiązanie rozwija się m.in. dzięki wsparciu coraz większej społeczności deweloperów i partnerów. YubiKey jest wykorzystywany do wielu systemów typu enterprise, open source oraz zastosowań indywidualnych, w tym do rozwiązań VPN, usług online, logowania do komputerów i zarządzania hasłami. Deweloperzy współpracują za pośrednictwem Forum Yubico.  Yubico jest jednym z kluczowych członków grupy Fido Alliance U2F (Universal 2nd Factor). Od 2018 roku oferowane są klucze Yubikey z certyfikatem FIPS 140-2.

Firma posiada biura w Palo Alto (Kalifornia), Sztokholmie i Londynie. Urządzenia Yubikey produkowane są wyłączenie w Szwecji i Stanach Zjednoczonych.

 

© ePrinus Sp. z o.o.