Poszukujemy inżyniera ds. bezpieczeństwa systemów IT

Zakres obowiązków:

  • aktywne uczestnictwo w zaawansowanych projektach ściśle związanych z bezpieczeństwem informatycznym;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu oferowanych rozwiązań;
  • stały kontakt z dostawcami rozwiązań;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i polityki bezpieczeństwa;
  • poszerzanie wiedzy produktowej oraz zdobywanie certyfikatów producentów;
  • bezpośredni kontakt z Klientami i Partnerami firmy;
  • udział w konferencjach i imprezach branżowych.

Oczekiwane umiejętności:

  • posiadanie wykształcenia informatycznego na poziomie średnim lub wyższym;
  • minimum 3 lata doświadczenia jako inżynier bezpieczeństwa IT lub pre-sales w naszej branży;
  • podstawowa wiedza na temat systemów: PIM, PAM, DLP, 2FA, IDM;
  • posiadanie umiejętności prowadzenia prezentacji;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i posługiwanie się językiem technicznym;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • umiejętność samodzielnej pracy i dobrej współpracy w małym zespole.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę z odpowiednim wynagrodzeniem;
  • stabilne zatrudnienie;
  • swobodę w realizowaniu zadań;
  • szkolenia branżowe zakończone certyfikatami;
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość pracy zdalnej.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ePrinus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.” Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.