ePrinus – geneza

Firma ePrinus to połączenie: pasji, zapału, wiedzy oraz ponad 20 letniego doświadczenia grupy profesjonalistów w branży IT w tym ponad 15 lat w IT Security. Praktykę zawodową budowaliśmy zajmując się sprzedażą, rozwojem biznesu oraz wsparciem technicznym dla wiodących, światowych dostawców produktów i usług IT. Solidna współpraca w atmosferze zaufania jaką proponujemy Partnerom i Klientom ma tworzyć trwałą podstawę dla rozwoju ich firm oraz produktów na naszych rynkach i tak jak dąb (łac. - prinus) gwarantować siłę i długowieczność.

Co nas wyróżnia

Podobnie jak dąb, który wyróżnia się spośród innych drzew, ePrinus wyróżnia unikalne połączenie wiedzy teoretycznej z solidną praktyką, pozwalającą podejmować największe wyzwania biznesowe stojące przed naszymi Partnerami i Klientami. Doświadczenie, wypracowane relacje oraz doskonała znajomość rynku polskiego oraz europejskiego, pozwoliły nam na stworzenie firmy, której głównym celem jest pomoc w rozwinięciu skrzydeł organizacjom, które nam zaufały. W tym zakresie, jednym z obszarów jest wprowadzanie polskich rozwiązań IT na rynek szwedzki, oraz szwedzkich producentów na rynek polski.

 

Obszary działalności ePrinus

Głównym obszarem działalności jest dystrybucja (Value Added Distributor) zaawansowanych systemów bezpieczeństwa IT wraz z pełnym wsparciem handlowym, konsultingowym, szkoleniowym, wdrożeniowym i technicznym w tym jako pierwsza lub druga linia wsparcia technicznego. Koncentrujemy się na rozwiązaniach klasy zarządzania tożsamością uprzywilejowaną - PIM, zarządzania tożsamością i dostępem uprzywilejowanym (PAM, PIM), DLP, szyfrowania oraz dwupoziomowego uwierzytelniania.

Ponadto działamy w zakresie:

  • Start-up – wprowadzanie na rynek nowych firm/produktów/usług w celu poszukiwania modelu biznesowego, który gwarantował będzie ich dalszy rozwój.
  • Business Development Services – usługi mające na celu minimalizację ryzyka i kosztów związanych z rozpoczęciem oraz rozwojem działalności biznesowej w środowisku nieznanym dla wprowadzanej na dany rynek firmy.
  • PR & Marketing – organizacja wydarzeń mających na celu ugruntowanie pozycji wprowadzanej na rynek firmy i jej rozwiązań oraz wzmocnienie jej wizerunku w środowisku konkurencyjnym.

Kompetencje zespołu ePrinus

Od początku naszej działalności uczestniczyliśmy w wielu projektach dotyczących bezpieczeństwa IT. W chwili obecnej świadczymy również pierwsza linię wsparcia dla strategicznych firm i organizacji. Użytkownikami naszych systemów są największe instytucje finansowe, energetyczne, instytucje państwowe, organizacje mundurowe jak również firmy prywatne. Dzięki udziałowi w tych projektach zdobyliśmy wiedzę oraz umiejętności, które wykorzystujemy w w naszej codziennej pracy.

Wszystkie te czynniki połączone z wysokim poziomem zaangażowania i „głodu sukcesu” naszego zespołu oraz jasno zdefiniowanym kierunkiem działania tworzą know-how, który czyni naszą organizację mocną, trwałą i długowieczną jak dąb (łac. - prinus). 

Jesteśmy wyłącznym autoryzowany dystrybutorem firmy Yubico w Polsce.  

Osiągnięcia

 

2014 - Wyróżnienie w konkursie "Złote Asy IT" magazynu Reseller-News w kategorii "Debiut Roku" za udany start na rynku VAD.


 ePrinus securing the cyber world

© ePrinus Sp. z o.o.